HakkımızdaSizi Arıyalım

yada bizi aşağıdaki numaradan arayabilirsiniz
0532 205 72 83

Hakkımızda

RGB Creative Agency, 2014 yılından bu yana web alanında kendini daha iyi ifade etmek isteyen kişi ve kuruluşlara; web tasarım, web yazılım ve e-ticaret yazılımı hizmetleri sunmaktadır.

Firmamız vermiş olduğu yazılım hizmetlerinde wordpress, joomla, wix ve benzeri platformları kullanmayıp kendimize ait olan altyapıyı kullanmaktadır. Altyapımız Php dili ile geliştirilmiş olup yüzde yüz dinamik (kullanıcı tarafından yönetilebilir) bir şekilde çalışmaktadır. 

SEO kriterleri gözetilerek yazdığımız altyapımız performans olarak çok hızlı çalışmakla birlikte istenildiği zaman yüzde yüze kadar performans garantisi de verilmektedir. Sitede bulunan tüm içerikler için SEO bilgileri kullanıcılar tarafından panelden düzenlenebilmektedir.

Yaptığımız internet sitelerinin yönetim panelleri de yine bize ait olup çoklu dil desteği ile çalışmaktadır. Javacsript ile yaptığımız dil modülü ile kullanıcılar aynı ekrandayken tüm dillere ait içerikleri düzenleyebilmekte ve hatta her dil için SEO bilgilerini de ayrı ayrı düzenleyebilmektedir.

E-ticaret yazılımlarımızda yine şirketimize ait olan Php altyapımız ile çalışmaktadır. Çoklu dil desteği, çoklu para birimi desteği, istenilen tüm ödeme yöntemleri ile çalışabilme ve istenilen tüm pazaryeri ve masaüstü programlarına entegrasyon yapılabilmektedir.

Hedef kitlelerine dijital ortamdan ulaşmak isteyenlerin en çok ihtiyacı olan bu hizmetler her geçen gün daha fazla önem kazanmaya devam etmektedir. Bu da sektördeki rekabeti ve dolayısıyla kaliteyi arttırmaktadır.

Özel yazılım konusunda da kişileirn istedikleri özelliklere sahip yazılımları yine Php altyapısı ile yapabilmekteyiz. Her sektöre kendi ihtiyaçlarını karşılayacak açık ve kapalı devre şeklinde çalışabilen özel yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

Tecrübesini müşteri deneyimiyle birleştirerek kaliteli hizmeti hedefleyen RGB Creative Agency birçok sektörde yazılım, tasarım ve danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.