RGB Creative Agency | Rekabetin gerisinde kalmayın!.. RGB Creative Agency
TR EN

Google Seo

Google Seo

Google Seo

RGB
2021-07-04 14:25:27
434

Seo (Search Engine Optimization) arama motorlarında ki sıralamayı oluşturan etkenlerin tamamına verilen addır. Web sayfalarını planlarken bu kriterlere göre temelini oluşturan ve kurguyu seo ya göre yapan site sahipleri her zaman bir adım önde olurlar. 

Arama motorları web sitelerini tararken belirli kriterler üzerinden ilerlerler ve bu kriterleri de belirli periyodlarda insanlarla paylaşırlar. Tasarım ve uygulama aşamaların da bu kriterleri yerine getirerek seo anlamında yüzde elliye yakın bir fayda sağlanabilir. diğer yüzde elli lik fayda için daha uzun vadeli çalışmalar gerekebilmektedir.

Seo çok yönlü bir çalışma tekniğidir. Siteler birden fazla alandan kendilerine fayda sağlayabilmektedir. keyword, backlink ve benzeri çalışmalar seo ya etki eden faktörlerin başında yer almaktadır. 

Seo çalışması en değerli trafik olan organik ziyaretçiyi hedeflemektedir. Organik ziyaretçiler sitenizi ne kadar çok ziyaret eder ve sitenizde ne kadar fazla vakit geçirip sayfa değiştitirse o kadar fazla fayda sağlarsınız. Rekabette en önemli faktör rakip analizi yapabilmektir. Rakipanalizi yapmayan siteler neyle rekabet ettiklerini bilmeden rekabette başarılı olamazlar. Sizde Seo da rakiplerinizi geçmek için ücretsiz analiz hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Benzer Blog Yazıları